فناوری

آیا ناسا یک کمپانی فیلم سازی است؟

عده ای از دانشمندان و افراد مشهور جامعه جهانی بر این باورند تصاویر که ناسا ارائه می دهد جعلی است.

با سایت دید بهتر همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

تصاویر ارسال شده از فضا

عده ای بر این باورند که ناسا تصاویری که در استدیو های مخفی خود درست میکند به عنوان تصاویر فضا به جهان نشان میدهد. این تصاویر فضا یی عکس و ویدئوی ساختگی با نرم افزار های گرافیکی که در فیلم های هالیوودی نیز مشهود است. گفتنی است ناسابیش از نصف کارمندانش مهندسان گرافیک و یک چهارم مهندسان علوم کامپیوتری و بقیه کارگردان های سینمایی و عده ی کمی هم اخترشناس و مهندسان علوم فضایی اند. البته این آمار بصورت مخفیانه و توسط یکی از کارمندان اخراجی آن درز پیدا کرده است.

انحنای مضحک تصویر ارسالی ناسا
انحنای مضحک تصویر ارسالی ناسا

آیا هدف ناسا باور ستیزی است؟

هدف ناسا چیست؟ باور ستیزی؟

اتفاقی نشان دادن جهان آفرینش و کوچک و ریز شمردن زمین حتی تنهایی ما در کائنات القائاتی است که این سازمان فضایی در اذهان عمومی ایجاد کرده است ولی با چه هدفی؟ اصلا چرا ما در کائنات تنهاییم در حالی که ادیان به موجوداتی شبیه ما که حتی قبل از ما می زیستند و حالا هم هستند؟! ناسابرای چه باید از دوربین های استفاده کند که انحنای کاذب در تصویر ایجاد کند؟! سوالات بسیاری درباره مخفی کاری های ناسا وجود دارد در حالی که پاسخی از طرف آنان به جامعه جهانی نیست!

کارگردانی پشت صحنه ی ناسا
کارگردانی پشت صحنه ی ناسا

تصویرسازی یا همان دروغ های ناسا

مستندات زیادی در شبکه های مجازی دنیا در این خصوص به نمایش گذاشته شده است. میتوانید این تصاویر فضایی ویدئویی را در آپارات مبنی بر دروغ های ناسا مشاهده کنید. صحنه سازی هایی که انجام میدهند به نوع خود مضحک است و گاهاََ سوتی هایی هم دامن گیرشان شده و دستشان را رو کرده است. اگر مستند سینما پشت پرده را ملاحظه کرده اید این تصاویر و سوتی های ناسابرای شما قابل هضم خواهد بود.

امیدورایم این مطلب سایت دید بهتر مورد رضایتتان قرار گرفته باشد، راستی نظر شما در اینباره چیست؟

آرزوی تو دستور توست
برچسب ها
نمایش بیشتر

صمد حسن پور

کارشناس علوم رایانه ای و اینترنت (فعال در زمینه ی موفقیت)

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا