موفقیت

آیا هدف از رسیدن به موفقیت شغلی کسب پول بیشتر است؟

هدف از رسیدن به موفقیت شغلی اگر کسب پول بیشتر باشد در صورت نرسیدن به پول احساس شکست خوردن میکنید.

اگر به پول بیشتر هم برسید هرگز به رضایت درونی نخواهید رسید.آیا هدف از رسیدن به موفقیت شغلی این است؟

با سایت دید بهتر به بررسی هدف اصلی شغلی خواهیم پرداخت.

هدف اصلی رسیدن به موفقیت چیست؟ میخواهید به پول برسید و یا پول بیشتر؟ چقدر در زندگیتان دنبال علایق شغلی خود هستید؟ آیا رسیدن به علایق تان و پول در آوردن از آن به شما آرامش نمیدهد؟ پول در آوردن با استعداد هایتان شما را خوشحال نمیکند؟ تنها چیزی که به آن علاقه دارید پول است؟ با ما برای حل این مسئله موضوعاتی را برای شما مطرح میکنیم.

بدست آوردن آرامش شغلی

اولین اولویت یک کار آفرین موفق در مسیر موفقیت بدست آوردن آرامش شغلی است نه پول بیشتر!

اگر یک کار آفرین در اولویت بندی های هدف خود دچار این اشتباه شود، شاید پول بدست آورد، ولی از لذت کافی بهره مند نمیشود، پرداختن به کاری که علاقه واستعداد در آن باشد به همراه تلاش می توان به درآمد کافی رسید، فقط کافی است در رسیدن به هدفتان تیز باشید. مطمئن باشید در زندگی هیچ ارزشی بالاتر از آرامش درونی نیست. به قول رابرت فراست: « با انجام کاری که عاشق آن هستید هیچ وقت درآمدتان متوقف نمی شود. »

پر درآمدترین شغل کدام است؟

پر درآمدترین شغل میتواند شغلی باشد که شما در آن استعداد و علاقه دارید،

اتفاقات زندگی انسانها بستگی به انتخاب آنها دارد. وقتی شما شغلی را انتخاب میکنید که به آن علاقه مند هستید پس اتفاقات زندگیتان زیبا رقم میخورد و کامتان شیرین میگردد. ولی اگر شغلی بر شما تحمیل شود با وجود رسیدن به درآمد خوب، حالتان گرفته شده و احساس کمبود میکنید و به آرامش شغلی نخواهید رسید. وقتی شما شغلی را انتخاب میکنید که به آن علاقه مند هستید پس اتفاقات زندگیتان زیبا رقم میخورد و کامتان شیرین میگردد. ولی اگر شغلی بر شما تحمیل شود با وجود درآمد خوب، حالتان گرفته شده و احساس کمبود میکنید و به آرامش شغلی نخواهید رسید.

آرزوی تو دستور توست
برچسب ها
نمایش بیشتر

صمد حسن پور

کارشناس علوم رایانه ای و اینترنت (فعال در زمینه ی موفقیت)

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا