فناوری

شمارش معکوس برای پروژه ی پرتوی آبی

بلوبیم ( blue beam ) یا همان پرتوی آبی یک پروژه ی بزرگی برای القای اعتقاد نوین و ایجاد مذهب جدید است.

این مذهب جدید متکی به معجزه ی تصویر به رهبریت دجال است.

دجال کیست و چه ربطی به پروژه ی پرتوی آبی دارد؟

دجال و پرتوی آبی
دجال و پرتوی آبی

دجال در لغت به معنی دروغگوی بزرگ که میتواند به فرد یا چیزی اطلاق شود. تصاویر ایجاد شده توسط پرتوی یک دروغ بزرگ است بر اساس تحقیقات به عمل آمده توسط کارشناسان دینی دنیا، دجال میتواند در این پروژه بزرگ نقش تکنولوژی را داشته باشد. البته بسته به شرایط و موقعیت دجال میتواند منسوب به یک چیز یا شخص شود. مثلا در سیاست میتواند یک فرد سیاسی و در مسائل اقتصادی میتوان یک بانک در نظر گرفت. ولی در این پروژه خود تکنولوژی یا ابزار ساخت و تولید آن و یا حتی میتواند عوامل ساخت آن باشد. ساخت تصاویر سه بعدی هولوگرامی در آسمان توسط لیزر های پیشرفته که توسط دستگاه های بزرگ مجهز شده در فضا و ایجاد صدا های وحشتناک و زلزله های تکنولوژی هارپ برای ترساندن مردم و بوجود آوردن تصاویر از موجودات فضایی برای نشان دادن برحق بودن فیلم های هالیوودی و شاید ایجاد ابر قهرمانانی برای مقابله با این موجودات و درکل مسحور و مسکور کردن چشمها برای تسلیم اعتقادی را در این پروژه ی بسیار بزرگ در نظر گرفته اند.

هدف نهایی پروژه ی پرتوی آبی و سایر پروژه های مشابه

پرتوی آبی ، هارپ ، امواج مخرب
پرتوی آبی ، هارپ ، امواج مخرب

ایجاد مذهب جدید به رهبریت دجال یک موضوع کلی است که مصادیق بیشماری را در آخر الزمان شامل میشود.

امروزه به وضوح شاهد هستیم که جامعه ی جهانی کم کم اعتقاد به دروغ را برای گذران زندگی خود برگزیدن.

شما فیلم های هالیوودی را در نظر بگیرید. در این فیلم ها اعتقاد به یک چیز یا فرد فانتزی داخل محتوای فیلم وجود دارد. بیننده هنگامی که پای این فیلم ها می نشیند به تدریج به آن وابستگی اعتقادی پیدا کرده و از دنیای واقعی توقع چنین اتفاقاتی را پیدا میکند. حال شما در نظر بگیرید اگر دنیای واقعی دست به یک فریب بزرگ و حساب شده بزند یعنی طوری جلوه کند که فرد دچار اشتباه شود وآن را با فیلم های هالیوودی تطبیق دهد و به آن لباس راستگویی بپوشاند؛ چه اتفاقی می افتد؟ یعنی طرف بارور شده بود که یک اتفاق بزرگی را قبول کند. در اینجا فیلم های هالیوودی حکم زمینه سازی یک اتفاق بزرگ را دارد و اگر پروژه ی آبی را همان اتفاق در نظر بگیریم چه حاصلی بدست می آید؟ یعنی حاصل شدن هدف نهایی این پروژه وابسته به مقدمات و پیش نیاز های آن است.

مرحله ی تطبیق ذهنی با مراحل انجام شده ی قبلی

تاثیرات روانی مهمترین عامل پیروزی در پروژه ی پرتوی آبی است.عوامل پشت پرده هرگزتصاویرخالی را برای مخاطبان خودآماده نکرده اند.

تصاویر القا شده توسط هالیوود
تصاویر القا شده توسط هالیوود

نخبگان این پروژه علاوه بر تصاویر سه بعدی بعد چهارمی هم به آن اضافه کرده اند.

اگر شما تا به حال به سینما چهار بعدی نرفته اید برای درک این موضوع حتما به آنجا سری بزنید. بعد چهارم همان قابل لمس بودن تصاویر سه بعدی است. این بعد در پروژه ی پرتوی آبی همان امواج تولید شونده برای تحریک عصبی و روانی، ایجاد زلزله های مصنوعی توسط تکنولوژی هارپ ، ایجاد دود و آتش بازی بوسیله موشک ها و لیزر ها که توسط ماهواره های فضایی ایجاد کننده ی تصاویر هلوگرامی بجود آمده اند. و ناسا در این ماجرا نقش بزرگی را ایفا خواهد کرد. البته نا گفته نماند که ناسا هم یک دجال سرشناسی است و تصاویری که از فضا ارسال میکند فیک و دروغ است که در مطالب آیا ناسا یک کمپانی فیلم سازی است مربوط به قسمت فناوری سایت ، آن را بررسی کرده ایم.

آرزوی تو دستور توست
برچسب ها
نمایش بیشتر

صمد حسن پور

کارشناس علوم رایانه ای و اینترنت (فعال در زمینه ی موفقیت)

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا