قوانین و مقررات دید بهتر

دید بهتر چیست؟

دید بهتر یکی از سایت هایی است که در زمینه دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوای رایگان و پریمیوم آموزشی و گرافیکی فعالیت دارد که بخشی از محصولات آن از بصورت دسترس آزاد همگانی و یکسری از محصولات آن مختص به خود سایت دید بهتر است.

آیا می توانم در دید بهتر محتوا تولید کنم

بله شما کاربران عزیز می توانید در هر زمان که آمادگی کامل داشتید فرم همکاری با ما را پر کرده و پس از ارسال فرم به ما منتظر پاسخ از سوی دید بهتر باشید.

قوانین خرید از دید بهتر

هر رسانه ای نسبت به زمینه فعالیت خود یک سری قوانین را دارد که هر خریدار ای موظف است تا آن ها را رعایت کند و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند.

۱- آیا محصولات قابل بازگشت هستند؟

پاسخ:  خیر- زیرا محصولات ما دانلودی است و بلافاصله پس از بروز هرگونه مشکل بجز بند ۱ قابل بازگشت نیست.

بند۱-۱ : اگر محصول خریداری شده ثابت شده باشد که مشکل از ماست ( بروزمشکل در فایل یا …) مبلغ محصول به کیف پول حساب کاربری بازگردانده می شود و خریدار می تواند محصول مشابه را خریداری کرده و جایگزین آن کند.

۲- آیا محصولات دید بهتر پشتیبانی دارند؟

پاسخ: بله کلیه محصولات ما بلافاصله پس از خرید پنل پشتیبانی باز می شود که هر فروشنده موظف است به آنها پاسخ دهد در غیر اینصورت می توانید با ایمیل info@didebehtar.ir در ارتباط باشید.

کلیه خریداران موظفند تا محصولات خریداری شده را در اختیار هیچ کسی قرارندهند چنانچه خلاف این قانون ثابت شود لینک محصول خریداری شده غیر فعال شده و از در آینده به بروزرسانی های آن فایل دسترسی نخواهد داشت.

آرزوی تو دستور توست
دکمه بازگشت به بالا