سلامتی

افزایش رشد قد در کمترین زمان

افزایش رشد قد برای افراد کوتاه قد یک آرزو دست یافتنی است که باید برای بدست آوردن آن تلاش کند.

اگرمیخواهید در کمترین زمان صاحب قد بلند و ایده آل شویدتا اعتماد به نفس خود رابدست آورید،این مقاله رادنبال کنید.

روش های متعددی از جمله دارویی و شیمیایی برای این روش وجود دارد که ما روش طبیعی را انتخاب میکنیم.

بیشتر اوقات افراد تا دوران قبل از بلوغ جسمی متوجه رشد قدخود نیستند و نمیتوانند بر آورد کنند که تا چه اندازه قدآنها افزایش میابد، حتی مسائل ژنتیکی هم از قبیل بلند قدبودن والدین هم نمیتواند یقین کافی برای آنها ایجاد کند، حال با گذشت دوران بلوغ جنسی و جسمی روش های دارویی اثر بخش نیست و ورزش تاثیر کمی در روند رشدقد دارد. ولی در این مقاله سعی بر این شده که مواردی بیان شود که تاثیر حداکثری در روش سریع افزایش قد بیان شود.

افزایش قد در کمترین زمان
افزایش قد در کمترین زمان

فواید ورزش کردن برای افزایش قد

ورزش هایی که در آن پریدن و کشش عضلانی بیشتر است بازده فراونی دارد.

فواید ورزش کردن بارفیکس
فواید ورزش کردن بارفیکس

این از فواید ورزش کردن است که اندام های بدن را به شکل زیبا درآورد و موجب تناسب اندام شود. ورزش هایی مثل بسکتبال و والیبال تاثیر فراوانی در افزایش قد داشته و روند رشد آن را تسریع میکند. ولی ورزش های ابداعی نیز به صورت نرمشی و گرم کردن بدن نیز میتوان برای افزایش قد انجام داد، مثلاََ بارفیکس که مهمترین و موثر ترین روش برای افزایش قد نسبت به سایر روش ها که موجب رشد سریع استخوان ها در اثر کشش شود. شنا کردن برای انعطاف پذیر کردن عضلات موثر است و میتواند در روند رشد قد روشی موثر باشد.

فواید تغذیه مناسب

فواید تغذیه مناسب
فواید تغذیه مناسب

یکی از فواید تغذیه ی مناسب افزایش رشد عضلاعات و استخوان بدن است. خوردن مواد غذایی پروتئین دار و املاح معدنی از جمله کلسیم و ویتامین ها برای رشد همه جانبه ی بدن بخصوص حجم عضلات و قد موثر است. پروتئین های مانند گوشت مرغ ، ماهی، سویا و لبنیات، به رشد ماهیچه ها و استخوان کمک میکند و خوردن مواد غذایی کلسیم دار ، که در سبزیجاتی مانند اسفناج و کلم و در لبنیات (ماست و شیر) یافت می شود،موجب میشود تا استخوان های سالم و قوی باشد و رشد کند.

آرزوی تو دستور توست
برچسب ها
نمایش بیشتر

صمد حسن پور

کارشناس علوم رایانه ای و اینترنت (فعال در زمینه ی موفقیت)

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا