افزایش سایز آلت تناسلی به روش طبیعی ( پنیمور )

روش پنیمور برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان ، یکی از معتبرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در جهان میباشد.

این روش شامل تمرینات مخصوص روزانه است که بی عارضه ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی محسوب میشود.

در کشورهای آمریکایی و اروپایی روش پنیمور برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان استفاده می شود.

امروزه تحقیقات علمی زیادی بر روی این روش توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا انجام شده و عمل به این روش توسط آنان توصیه میشود. تحقیقات نشان میدهد عوامل خارجی زیادی باعث رشد و نمو حجم و اندازه ی آلت تناسلی است. همانگونه که مشخص است، سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . براساس مطالعات به عمل آمده، آلودگی هوا نیز بمانند سیگار دارای اثر منفی در کاهش سایز آلت تناسلی میباشد. در مورد پوشش هم میتوان گفت لباسهای تنگ زیر و رو ، مایوهای شنا و لباسهایی مثل لباس سوارکاری هم اثر منفی بجا میگذارند و ورزش هایی مانند ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … موثر در روش پنیمور است.

روش هایی که باید در افزایش آلت تناسلی از آن اجتناب کرد

 • استفاده از دارو برای افزایش سایز آلت تناسلی : فریب تبلیغات افزایش آلت تناسلی برخی سایتها را نخورید،
  تاکنون دارویی موثر در این زمینه ساخته نشده است و اینکار بی تاثیر است.
 • استفاده از دستگاه مکنده برای افزایش سایز آلت تناسلی : روش ساکشن غیر طبیعی به کمک دستگاه است.
  با مکیدن آلت تناسلی و خونرسانی زیاد همراه بوده این روش با درد و کبودی عضو همراه است.
 • استفاده از وزنه برای افزایش سایز آلت تناسلی: روش سنتی و قدیمی، که وزنه ای به مدت۲۰ دقیقه به آلت تناسلی می بستند که این روش موجب بیماری قانقاریا میشد.
 • عمل جراحی برای افزایش سایز آلت تناسلی: روش خطرناک و درد آور و حتی مرگ آفرین است!
  در این روش مقداری چربی را به آلت تناسلی تزریق کرده که علاوه بر هزینه گزاف جراحی، مدت دوره نقاهت هم در آن بیشتر است.

نکاتی در درباره ی افزایش سایز آلت تناسلی :

در مردان سایز آلت تناسلی به طور معمول حدود ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر میباشد. البته میتوان گفت استثنائاتی هم در این خاطر وجود دارد ولی کوچکی آلت تناسلی زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵ سانتیمتر باشد و عمل نزدیکی را به سختی انجام داد، در مسئله ی بزرگ بودن آلت تناسلی افرادی وجود دارد که با داشتن آلتی بزرگ و بیش از۲۰ سانتی راضی نیستند چون درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر می باشند.

 • تمرینات پنیمور باید بطور مستمر و با دقت انجام بگیرد تا بیشترین اثر بخشی را داشته باشد.
 • این تمرینات اثر خود را در مدت کمتر از یک الی شش ماه نشان میدهد.
 • تمام این تمرینات باید یک روز در میان انجام بگیرد تا دچار عوارض مثل درد و کبودی نشوید.
 • سعی کنید اطراف آلت خود را از موهای زائد پاک کنید.
 • در ضمن از افراط در تمرینات برای افزایش سریع سایز آلت تناسلی بپرهیزید
 • باید دارای ذهنی مثبت و متکی به اصول قوانین جذب باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید.

برنامه روزانه ی افزایش سایز آلت تناسلی:

١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه)
٢- تمرینات کششی ( ۲۵ تا ۳۰ دقیقه)
٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه)
۴- استفاده ار ماده لیز کننده
۵- تمرینات جلکینگ ( ۱۰ تا ۲۰ دقیقه)
۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا ۱۰ دقیقه)

اندازه گیری آلت تناسلی
اندازه گیری آلت تناسلی

١- استفاده از حوله گرم

حوله ای تمیز را توسط گرما و یا آب داغ، گرم کرده و به مدت ۱دقیقه دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر در حمام هستید میتوانید آلت خود را به مدت ۳۰ ثانیه در مقابل آب گرم قرار دهید. این کار باعث افزایش خونرسانی در آلت تناسلی شده و درنتیجه رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود.

٢- تمرینات کششی

برای افزایش رشد طولی آلت تناسلی از این روش استفاده نمایند. چند نوع تکنیک در این روش وجود دارد که میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام بدهید. این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته بکار گیرید. در حد امکان آلت باید حالت شل داشته باشد این تمرینات به شرح زیر است:

تکنیک اول :

الف: سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید:

 1. در حالت استراحت یا Flaccid (محکم گرفتن زیاد باعث اختلال در خونرسانی میشود)
 2.  آلت تناسلی را به آرامی و با دقت بسمت جلو کشید (تا حدی که جا داشته باشد و نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵ دقیقه نگه دارید، هر یک دقیقه یکبار آن را آرام رها کنید، چند ثانیه مکث کرده و سپس دوباره اینکار را تکرار کنید.
 3. بعد از ۵ دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰ بار آنرا ( درحالت شل ) بچرخانید.
 4. مراحل فوق را در چهار جهت دیگر (بالا ، پایین ، چپ و راست ) انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ۳ را تکرار کنید.
 5. بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰ بار به سمت جلو بکشید.

تکنیک دوم :

این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است. سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید :

 1. در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)
 2. آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید .
 3. عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید.

تکنیک سوم :

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید:

 1. در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)
 2. به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید.
 3. عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید.
 4. سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود)
 5. سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید.

٣- تمرینات رشد و گردش خون

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار)  باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند.

۴- استفاده ار ماده لیز کننده

قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقدار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود.

۵- تمرینات جلکینگ

این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید.نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی می باشد.

تکنیک اول :

پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید. با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است. اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد .

این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید.

تکنیک دوم :

پس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج (مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً Erect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ۱۰۰ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید.

تکنیک سوم :

این تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند. پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید. سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید.

۶- ماساژ و گرم کردن

مرحله ی آخر تمرینات نوبت ماساژ و استراحت است که باید به نرمی و آرامی انجام گردد. میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در نهایت آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید.

آرزوی تو دستور توست
دکمه بازگشت به بالا