قوانین و مقررات سایت دید بهتر

سایت دید بهتر در چه زمینه ای فعالیت میکند؟

دید بهتر یکی از سایت هایی است که در زمینه دیجیتال مارکتینگ، تولید و فروش محتوا ی آموزشی، موفقیت و پروژه ای و … فعالیت دارد که بخشی از محصولات آن بصورت دسترس آزاد رایگان و یکسری از محصولات آن مختص به خود سایت دید بهتر بصورت فروشی است.

آیا می توانم در سایت دید بهتر محتوا تولید کنم؟

بله شما کاربران عزیز می توانید در هر زمان که آمادگی کامل داشتید و محتوای شما مغایرت با قوانین سایت را نداشته باشد، ما در زمینه ی فروش محصول تان همکاری میکنیم و برای خود در قسمت عضویت فروشندگی در فروشگاه با تمامی امکانات محتوا گذاری و تسویه – پرداخت و … میتوانید پنل باز کنید.

مواردی که در این سایت برای تولید و فروش محتوا رعایت شود:

لگوی سایت دید بهتر - didebehtar
لگوی سایت دید بهتر – didebehtar
  • در راستای حفظ ارزش های نظام جمهوری انقلاب اسلامی بکوشید و به هیچ عنوان محتوای خود را به مسائل سیاسی ربط ندهید، زیرا این سایت در زمینه ی آموزشی و موفقیت فعالیت میکند.
  • از تولید محتوای غیر اخلاقی و جنسی بپرهیزید و اگر آموزش تصویری شما به مسائل غیر اخلاقی و حتی سیاسی ( ضد ارزش نظام ) دخیل شود، از پذیرش آن خوداری خواهیم کرد.
  • سعی کنید محتوای با کیفیت تولید کنید، همچنین سایت دید بهتر به مسائل حقوق حفظ محتوای دیگران و قانون کپی رایت حساس است و مورد پذیرش فروشگاه نخواهد بود

تضمین حفاظت از داده های شما وظیفه ی اصلی ماست، و همچنین برای پشتیبانی از تجربه و دانش شما در این وبسایت است، امکان مدیریت و دسترسی به حساب خود برای فروش محصولاتتان را فراهم کرده ایم، به امید شما پیروزی در عرصه ی تجارت آنلاین

قوانین خرید از دید بهتر

هر رسانه ای نسبت به زمینه فعالیت خود یک سری قوانین را دارد که هر خریدار ای موظف است تا آن ها را رعایت کند و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند. سایت دید بهتر نیز که در زمینه تولید و فروش محصول و محتوا فعالیت میکند از این قاعده مستثنی نیست.

۱- آیا محصولات قابل بازگشت هستند؟

پاسخ:  خیر- زیرا محصولات ما دانلودی است و بلافاصله پس از بروز هرگونه مشکل بجز بند ۱ قابل بازگشت نیست.

بند۱-۱ : اگر محصول خریداری شده ثابت شده باشد که مشکل از ماست ( بروزمشکل در فایل یا …) مبلغ محصول به کیف پول حساب کاربری بازگردانده می شود و خریدار می تواند محصول مشابه را خریداری کرده و جایگزین آن کند.

۲- آیا محصولات دید بهتر پشتیبانی دارند؟

پاسخ: بله کلیه محصولات ما بلافاصله پس از خرید پنل پشتیبانی باز می شود که هر فروشنده موظف است به آنها پاسخ دهد در غیر اینصورت می توانید با ایمیل info@didebehtar.ir در ارتباط باشید.

کلیه خریداران موظفند تا محصولات خریداری شده را در اختیار هیچ کسی قرارندهند چنانچه خلاف این قانون ثابت شود لینک محصول خریداری شده غیر فعال شده و از در آینده به بروزرسانی های آن فایل دسترسی نخواهد داشت.

آرزوی تو دستور توست
دکمه بازگشت به بالا